Hedef ve İlkelerimiz

Politikamız

Firmamız 2008 yılının başlarında faaliyetine başlamıştır. Bir yıl gibi kısa bir sürede bir çok projeyi başarı ile bitirmiştir. Faaliyetlerimize başladığımız günden bugüne; kazandığımız bilgi birikimini, organizasyon yeteneğini ve teknolojinin sunduğu imkanları kullanarak devamlı en mükemmeli yapmayı hedefledik.
Alanlarında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; tasarımda, üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri ZAMANINDA ve KALİTELİ şekilde tamamlamak öncelikli hedeflerimizdendir.
FNS RÜZGAR ENERJİSİ ve GÜNEŞ ENERJİSİ ÖLÇÜM SİSTEMLERİ; yüklendiği işleri uluslararası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak, öngörülen sürede kaliteli, sağlıklı ve karlı bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Amacımız toplam kalite hedefleri doğrultusunda, işlerini doğru ve tam olarak zamanında yapmaktır. FNS RÜZGAR ENERJİSİ ve GÜNEŞ ENERJİSİ ÖLÇÜM SİSTEMLERİ hizmet verdiği her kişi ve kurumu, kendi müşterisi kabul eder ve bu anlayışla yönetim sistemini oluşturur.